Wszystkie kanały

Jaka to melodia?
17:30 - 18:25 teleturniej / quiz / konkurs

Panorama
18:00 - 18:25 aktualności / sprawy bieżące

Sekrety rodziny
17:40 - 18:50 edukacja / nauka / fakty

Kryminalni 3
17:55 - 19:00 film / dramat

Tak jest
18:00 - 19:00 czasopisma / raporty / dokumentalne

Raport Turbo
18:00 - 18:15 aktualności / sprawy bieżące

Wymarzone ogrody 2
18:00 - 18:30

Serwis informacyjny
17:55 - 18:20 aktualności / sprawy bieżące

Ukryta prawda
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Bitwa regionów
17:50 - 18:16 prasa

Malanowski i partnerzy
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Poszukiwacze historii
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Biedni kontra bogaci
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Agropasja
18:10 - 18:35 doradztwo ekonomiczne / społeczne

Punkt widzenia
18:00 - 18:50 czasopisma / raporty / dokumentalne

Juno
16:55 - 18:55 komedie

Wielka księżna Zofia
17:50 - 18:55 film / dramat

Najwięcej muzyki na imprezę
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Klejnot TV
16:35 - 20:55

Mistrzowie Kabaretu
18:00 - 19:00

Okrasa łamie przepisy
17:55 - 18:25

Winnetou: Złoto Apaczów
17:55 - 20:00 przygoda / western / wojna

Muzyczna strefa
18:00 - 21:00 muzyka / balet / taniec

Lombard. Życie pod zastaw 4
18:00 - 19:00 film / dramat

Do przerwy 0:1
18:10 - 18:50 film / dramat

Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
17:50 - 18:25 programy dla dzieci i młodzieży

Informacje dnia
18:05 - 18:15 aktualności / sprawy bieżące

MTV 3 z 1
17:55 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Kabaretowy rejs
18:00 - 19:00

Septagon
18:00 - 19:00 film / dramat

Tomek i przyjaciele 18
18:05 - 18:20 kreskówki / lalki

Hot & Fresh
18:00 - 20:00 muzyka / balet / taniec

Długie podanie
17:50 - 19:50 film / dramat

My Little Pony
18:05 - 18:30 kreskówki / lalki

Top Gear 20
17:55 - 18:55

Zajrzeć w kosmos: lądowanie na Księżycu
17:50 - 19:55 edukacja / nauka / fakty

Jak mądrze schudnąć? 3
17:55 - 18:55 edukacja / nauka / fakty

Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2
18:00 - 18:15 kreskówki / lalki

Ranczo 9
17:50 - 18:50 film / dramat

Designated Survivor
17:20 - 18:20 film / dramat

Kuchenne rewolucje
18:00 - 19:00

Jak to jest zrobione - samochody marzeń
18:10 - 18:40 edukacja / nauka / fakty

Hity na czasie
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Best 90's
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Wehikuł czasu - lata 90.
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Hity na czasie
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Premiera: Disco Studio
17:15 - 19:15 muzyka / balet / taniec

Pingwiny z Madagaskaru 3
18:00 - 18:35 kreskówki / lalki

Star Trek: Enterprise
18:00 - 19:00 science fiction / fantasy / horror

Medicopter 117
17:15 - 18:15 przygoda / western / wojna

Flaga i Rodzina
18:00 - 19:00 wydarzenia sportowe

DeFacto 9
18:05 - 18:35 technologia / nauki przyrodnicze

Jaka to melodia?
17:30 - 18:25 teleturniej / quiz / konkurs

Panorama
18:00 - 18:25 aktualności / sprawy bieżące

Babe: Świnka w mieście
18:00 - 20:00 programy dla dzieci i młodzieży

Gang Olsena wpada w szał
17:05 - 19:10 komedie

Jak funkcjonuje miasto?
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Czy jest z nami inżynier?
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Moto-duet
18:00 - 19:00

Urodzie na ratunek
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Łowcy staroci
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Zbrodnie i kary
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Wyzwanie - pierwsze dziecko
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Extra klasyka
18:00 - 20:00 muzyka / balet / taniec

Mova Nanova
18:00 - 18:25 prasa

DW News
18:00 - 18:30

Telezakupy Mango
18:00 - 19:00

Próbówczaki
17:55 - 18:20 kreskówki / lalki

Dolina Koni
17:50 - 18:15 kreskówki / lalki

Lombard. Życie pod zastaw 4
18:00 - 19:00 film / dramat

Winnetou: Złoto Apaczów
17:55 - 20:00 przygoda / western / wojna

Ojciec Mateusz 14
18:05 - 18:55 film / dramat

Pingwiny z Madagaskaru 3
18:00 - 18:35 kreskówki / lalki

Cudowna Planeta
18:05 - 18:55 edukacja / nauka / fakty

Tom i Jerry Show
18:00 - 18:30 kreskówki / lalki

Między nami, misiami
18:00 - 18:25 kreskówki / lalki

Robosamochód Poli
18:05 - 18:25 kreskówki / lalki

Pidżamersi
18:00 - 18:30 kreskówki / lalki

Raven na chacie
17:55 - 18:20 komedie

Supa Strikas 5
18:00 - 18:29 kreskówki / lalki

Sippi Sappi
18:10 - 18:12 kreskówki / lalki

Niebezpieczny Henryk
18:10 - 18:35 komedie

Blaze i megamaszyny 2
17:50 - 18:15 kreskówki / lalki

Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
18:10 - 18:40 kreskówki / lalki

Tomek i przyjaciele 18
18:05 - 18:20 kreskówki / lalki

Flaga i Rodzina
18:00 - 19:00 wydarzenia sportowe

Świat z góry 6
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Francuskie wędrówki Julie 2
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Kapitalna przebudowa
17:30 - 18:25 edukacja / nauka / fakty

Kino Mówi: Realizm: Sieranevada
17:05 - 20:10 film / dramat

Polly Pocket
17:55 - 18:15 kreskówki / lalki

Raport Turbo
18:00 - 18:15 aktualności / sprawy bieżące

Kuchenne rewolucje
18:00 - 19:00

Ukryta prawda
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Kryminalni 3
17:55 - 19:00 film / dramat

Sekrety rodziny
17:40 - 18:50 edukacja / nauka / fakty

Tak jest
18:00 - 19:00 czasopisma / raporty / dokumentalne

Świat z góry 6
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Francuskie wędrówki Julie 2
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Kapitalna przebudowa
17:30 - 18:25 edukacja / nauka / fakty

Kino Mówi: Realizm: Sieranevada
17:05 - 20:10 film / dramat

Polly Pocket
17:55 - 18:15 kreskówki / lalki

Pieska Miłość
18:00 - 19:00 film / dramat

Żywa woda
17:50 - 18:45 edukacja / nauka / fakty

Wielka księżna Zofia
17:50 - 18:55 film / dramat

Dopasowani
18:00 - 19:00 show / teleturniej

Hits Don't Lie
16:35 - 19:00 muzyka / balet / taniec

High Definition Hits!
16:50 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Are You The One? 7
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Miasto hitów
18:00 - 20:00 muzyka / balet / taniec

Fresh Vidz & Hot Hits!
17:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Club Bangers!
17:00 - 23:00 muzyka / balet / taniec

Timeless Tuesdays
17:00 - 21:00 muzyka / balet / taniec

Rocks Rated!
18:00 - 23:00 muzyka / balet / taniec

Best 90's
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Przyjaciele 9
18:00 - 18:30 komedie

Co ludzie powiedzą?
18:00 - 18:35 komedie

Czarny rycerz
18:00 - 20:00 komedie

Pieska Miłość
18:00 - 19:00 film / dramat

Extra klasyka
18:00 - 20:00 muzyka / balet / taniec

King of Kings Grand Prix 14.06.2019
17:30 - 19:30 wydarzenia sportowe

Wojny magazynowe
17:55 - 18:25 show / teleturniej

Jestem z Polski
17:50 - 18:50 edukacja / nauka / fakty

Europa w zasięgu ręki
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Chicago Fire 2
17:15 - 18:15 film / dramat

Premiera: Biuro 6
17:45 - 18:15 komedie

Ostatni cesarz
15:30 - 18:55 film / dramat

Dzika Szkocja: Highlands
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Pułapki umysłu
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Chicago Fire 2
17:15 - 18:15 film / dramat

Premiera: Biuro 6
17:45 - 18:15 komedie

Dzika Szkocja: Highlands
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Pułapki umysłu
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Marzenie o wiejskiej chatce 2
18:05 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Geniusze: zagrożony gatunek
17:40 - 18:35 edukacja / nauka / fakty

Władca dziczy
18:05 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Hotel 52
18:00 - 19:00 film / dramat

Kraina Karoo
17:35 - 18:35 prasa

Z gruntu zdrowo
17:50 - 18:20

Randka w ciemno: Bez retuszu
18:00 - 18:30 show / teleturniej

Rusz się
18:00 - 18:30

Rusz się
18:00 - 18:30

Zaprzysiężeni 9
18:00 - 19:00 film / dramat

Rachunek sumienia
17:55 - 20:00 klasyczny / religijny / historyczny / dramat

Wzór 2
18:00 - 19:00 film / dramat

Hardcorowy lombard 12
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Maks Miński i ja
18:00 - 19:40 komedie

The Wipers Times
17:30 - 19:05 film / dramat

Zlodowacenie
18:00 - 19:30 przygoda / western / wojna

Pszczółka Maja
18:00 - 18:30 kreskówki / lalki

My Revolution
18:00 - 19:20 edukacja / nauka / fakty

Chłopcy
18:10 - 19:55 film / dramat

Rzeka życia: Zaginiona na Amazonce
18:05 - 20:00 melodramat / muzyczne

Świąteczna podróż pewnej choinki
17:10 - 18:35 programy dla dzieci i młodzieży

Szybki jak śmierć
17:25 - 19:05 film / dramat

Sekretne życie pszczół
18:05 - 19:55 film / dramat

Życie Pi
17:25 - 19:30 przygoda / western / wojna

Madame
17:00 - 18:25 komedie

Instynkt
17:40 - 18:20 film / dramat

Ekstraklasa po godzinach
18:00 - 19:00 wydarzenia sportowe

Polacy z wyboru 2
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Mistrzowskie bitwy
18:00 - 18:30 nowe media

Gol Ekstra
18:00 - 20:05 wydarzenia sportowe

E-sport: Ultraliga
17:00 - 22:00 sport

Gramy co chcemy
10:00 - 20:00 muzyka / balet / taniec

W Rytmie Hitów
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Wojny magazynowe
17:55 - 18:25 show / teleturniej

Komisarz Rex 9
18:00 - 19:00 film / dramat

Komisarz Rex 9
18:00 - 19:00 film / dramat

Kultowe przeboje
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Hity na czasie
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Gorące hity
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Top 10 - lista przebojów
18:00 - 19:00 muzyka / balet / taniec

Lista Śląskich Szlagierów
18:00 - 18:45 muzyka / balet / taniec

Robota na weekend
18:00 - 18:30

Wiedźmy 4
17:40 - 18:15 film / dramat

Gol Ekstra
18:00 - 20:05 wydarzenia sportowe

Panorama
18:00 - 18:20 aktualności / sprawy bieżące

Panorama
18:00 - 18:20 aktualności / sprawy bieżące

Przegląd suwalsko-mazurski
18:02 - 18:24 aktualności / sprawy bieżące

Region pełen lata
17:31 - 18:30 prasa

Moja historia
18:00 - 18:15 medycyna / fizjologia / psychologia

Cafe Historia
18:08 - 18:24 czasopisma / raporty / dokumentalne

Bliżej natury
18:00 - 18:30 czasopisma / raporty / dokumentalne

Wieprza pieprzem
18:02 - 18:25

One. Kobiety kultury
18:05 - 18:26 czasopisma / raporty / dokumentalne

Agro lato
18:00 - 18:15 edukacja / nauka / fakty

Bitwa regionów
17:50 - 18:16 prasa

Panorama
18:00 - 18:20 aktualności / sprawy bieżące

Zamki kresowe Rzeczypospolitej
18:10 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Wielkopolskie firmy
17:58 - 18:17 czasopisma / raporty / dokumentalne

Z życia regionu
18:00 - 18:15 czasopisma / raporty / dokumentalne

W sercu miasta
17:30 - 18:15 film / dramat

Kurier Mazowiecki
18:00 - 18:20 aktualności / sprawy bieżące

Wschód
18:04 - 18:30 prasa

Bloomberg Technology
18:00 - 19:00 doradztwo ekonomiczne / społeczne

The Express
18:00 - 18:30 aktualności / sprawy bieżące

Global
18:00 - 18:30

News
18:00 - 18:15 aktualności / sprawy bieżące

Reporters
18:10 - 18:30 aktualności / sprawy bieżące

Seal Team
18:05 - 19:05 film / dramat

Heads Up Daily!
17:40 - 19:05

Komisarz Rex
18:00 - 19:05 film / dramat

Designated Survivor
17:20 - 18:20 film / dramat

Heads Up Daily!
17:40 - 19:05

Atlantyda
17:40 - 18:20 przygoda / western / wojna

This day in history
18:05 - 18:15

Przepowiednia o papieżach
17:55 - 19:40 edukacja / nauka / fakty

Z Wiejskiej na gorąco
18:00 - 18:15 czasopisma / raporty / dokumentalne

Jak funkcjonuje miasto?
18:00 - 18:30 edukacja / nauka / fakty

Strażnicy przyrody
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Urodzie na ratunek
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Zbrodnie i kary
18:00 - 19:00 edukacja / nauka / fakty

Moto-duet
18:00 - 19:00

Headline News
18:00 - 18:29 aktualności / sprawy bieżące

World Of Sport: Get Up And Touchdown
18:00 - 18:14 edukacja / nauka / fakty

My Mom's Boyfriend's Cock
17:53 - 18:15 film dla dorosłych / dramat

One Day With Caroline At Ibiza
18:07 - 18:33 film dla dorosłych / dramat

Retribution (2012)
18:00 - 20:25