Nowości kanałowe w Metro TV
Zmiany w pakiecie ekonomicznym oraz nowe kanały w metrotv.pl
czytaj więcej
Filmy bez ograniczeń!
Nie przegap najważniejszych premier filmowych
Oglądaj
Lubisz słuchać dobrej muzyki?
Sprawdź dostępne kanały w kategorii muzyka
Oglądaj
Telewizja, tak jak lubisz
Metro TV to usługa stworzona z myślą o tych, którzy kochają telewizję, jednak nie zawsze mają czas lub możliwość oglądania jej w tradycyjny sposób na telewizorze.
Dowiedz się więcej
Zamów MetroTV
Znajdź naszego partnera w swojej okolicy i zamów dostęp do telewizji Metro TV
Znajdź partnera
Eleven Sports 3 HD
Legendy Ligue 1
10:30 - 11:00
wydarzenia sportowe
Następnie
Legendy Ligue 1
11:00 - 11:30
wydarzenia sportowe
Tele 5 HD
Telezakupy
10:30 - 11:00
Następnie
E-miłość
11:00 - 11:35
show / teleturniej
POLSAT Play HD
Poszukiwacze historii
10:30 - 11:00
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Poszukiwacze historii
11:00 - 11:30
edukacja / nauka / fakty
WP HD
Wymazane z historii 3
10:30 - 11:20
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Nowy aranż 2
11:20 - 11:50
show / teleturniej
TVP Info HD
Serwis Info
10:30 - 11:00
prasa
Następnie
Serwis Info
11:00 - 11:22
prasa
Wydarzenia 24 HD
Wydarzenia
10:30 - 11:00
prasa
Następnie
Wydarzenia
11:00 - 11:30
prasa
POLSAT 2 HD
Sekrety rodziny
10:30 - 11:30
film / dramat
Następnie
Dlaczego ja?
11:30 - 12:30
film / dramat
Polonia 1
Rozbitkowie
10:25 - 11:20
przygoda / western / wojna
Następnie
Rozbitkowie
11:20 - 12:15
przygoda / western / wojna
POLSAT News 2
Państwo w państwie
10:15 - 11:50
musical
Następnie
Dzień na świecie
11:50 - 12:40
prasa
TVP Kultura HD
Kapryśne lato
10:15 - 11:40
komedie
Następnie
Wędrowiec polski
11:40 - 12:20
edukacja / nauka / fakty
TVN 24 BiS HD
Kropka nad i
10:10 - 10:45
musical
Następnie
Tak jest
10:45 - 11:45
musical
POLSAT Cafe HD
Sekrety rodziny
10:00 - 11:00
film / dramat
Następnie
Bogaty dom - biedny dom
11:00 - 12:00
show / teleturniej
TVN Turbo
Automaniak
10:00 - 11:00
Następnie
Hiszpańska drogówka
11:00 - 11:30
show / teleturniej
Fokus TV HD
Galileo
10:00 - 11:00
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Galileo
11:00 - 12:00
edukacja / nauka / fakty
TV Puls HD
Zbuntowany anioł
10:00 - 11:00
melodramat / muzyczne
Następnie
Zbuntowany anioł
11:00 - 12:00
melodramat / muzyczne
TVP 1 HD
Komisarz Alex 17
09:45 - 10:45
kryminał / thriller
Następnie
Ojciec Mateusz 26
10:45 - 11:35
kryminał / thriller
TVP Historia
Sensacje XX wieku
09:45 - 10:45
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Japońska wyprawa Joanny Lumley
10:45 - 11:35
edukacja / nauka / fakty
POLSAT HD
Sekrety rodziny
09:40 - 10:40
film / dramat
Następnie
Dlaczego ja?
10:40 - 11:40
film / dramat
POLSAT Sport Extra HD
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
08:30 - 11:00
tenis / squash
Następnie
Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie - waga musza: Ewelina (...)
11:00 - 13:00
4FUN DANCE
Dance na dzień dobry
08:00 - 11:00
muzyka / balet / taniec
Następnie
Najwięcej muzyki na imprezę
11:00 - 12:00
muzyka / balet / taniec
BBC Earth
Dzikie zakątki Ziemi z Simonem Reevem
(Wilderness with Simon Reeve)
19.03.2024 17:35
serial dokumentalny
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie - 2. dzień
19.03.2024 19:00
Polsat
Ninja Warrior Polska
19.03.2024 20:05
reality show
TVP 1
Troje na gigancie
(The Road Within)
19.03.2024 23:05
komediodramat
TVP 1
Jeden z dziesięciu
20.03.2024 19:00
teleturniej
TVP 1
Pozdrowienia z Paryża
(From Paris with Love)
20.03.2024 21:10
film sensacyjny
Discovery Channel HD
Nagi instynkt przetrwania: Brazylia 2
(Naked And Afraid Brazil)
20.03.2024 22:00
serial dokumentalny
Eurosport 1
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024 - program krótki solistek
20.03.2024 22:00
Polsat
Nasz nowy dom
21.03.2024 20:05
reality show
TVP 1
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz barażowy: Polska - Estonia
21.03.2024 20:35
Fokus TV
Wielcy dowódcy XX wieku - strategie sztuki wojennej
(Military Masterminds)
21.03.2024 22:00
serial dokumentalny
TVP 1
Tajemnice zamarzniętego jeziora
(Secrets in the Snow)
21.03.2024 23:25
thriller
TVP 1
Opowieści śródziemnomorskiego lasu
(Stories of the Mediterranean Forest)
22.03.2024 12:55
cykl dokumentalny
TVN
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy - 1. seria
22.03.2024 15:30
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!
22.03.2024 20:05
program rozrywkowy
TVP 2
Jak dogonić szczęście?
(Hector and the Search of Happiness)
22.03.2024 23:10
komedia
TVP 1
Siedem dni na Marsie
(Seven Days On Mars)
23.03.2024 08:50
film dokumentalny
TVN
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy - 1. seria konkursu drużynowego
23.03.2024 09:30
TVP 2
The Voice Kids 7
23.03.2024 20:00
widowisko
TVP 1
Dżentelmeni
23.03.2024 21:20
film kryminalny
TVP 2
Szansa na sukces. Opole 2024 2
24.03.2024 15:15
widowisko
Eurosport 1
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024 - mecz finałowy
24.03.2024 21:00
Planete+
Rainbow Warrior. Historia pewnego zamachu
(Murder in the Pacific)
24.03.2024 21:50
film dokumentalny
TVP 1
Kwartet
(Quartet)
24.03.2024 23:25
komediodramat
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - zjazd kobiet
25.03.2024 19:00
TLC
Wiza na miłość - oczami bohaterów 5
(90 Day Diaries)
25.03.2024 21:00
reality show
Discovery Channel HD
Celnicy na straży Europy 7
(Border Control: Spain)
25.03.2024 22:00
serial dokumentalny
Polsat
Łzy słońca
(Tears of the Sun)
25.03.2024 22:55
dramat wojenny
TVP 1
Pszczoły - niewidzialny mechanizm
(Abejas. El Mecanismo Invisible)
26.03.2024 12:50
film dokumentalny
Polsat
Ninja Warrior Polska
26.03.2024 20:05
reality show
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - supergigant mężczyzn
26.03.2024 20:30
TVP 2
Każdy ma swoje lato
27.03.2024 00:00
dramat obyczajowy
Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj od nas informacje o najciekawszych programach w danym tygodniu!