Telewizja, tak jak lubisz

Oglądaj ulubione programy na smartfonie, tablecie i komputerze.

Telewizja online

Metro TV to usługa stworzona z myślą o tych, którzy kochają telewizję, jednak nie zawsze mają czas lub możliwość oglądania jej w tradycyjny sposób na telewizorze.

To innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich mobilnych, którzy nie zawsze mogą spędzić czas przed telewizorem. Jednocześnie nie rozstają się ze swoim smartfonem, a tablet i komputer znajduje się zawsze w zasięgu ich ręki.

To wreszcie propozycja dla tych, którzy chcą w pełni decydować gdzie, jak i kiedy oglądają swoje ulubione programy oraz seriale. Metro TV to oferta dla Ciebie, abyśmy mógł oglądać telewizję, tak jak lubisz.

 

Kto może skorzystać z oferty telewizji internetowej Metro TV?

Z usługi telewizji online korzystać mogą wszyscy abonenci, którzy wykupili dowolny pakiet telewizji cyfrowej u jednego z naszych partnerów. Aby uzyskać dostęp do usługi Metro TV,  zarejestruj swóje konto lub skontaktuj się ze swoim partnerem w celu poznania szczegółów oferty.

Lista partnerów

 

Sam decyduj, jak chcesz oglądać swoje ulubione programy

 

Zyskuj z MetroTV

 

Bezpłatny dostęp online

Płacisz tylko za abonament TV, a dostęp do telewizji na smartfonie, tablecie i komputerze masz za darmo.

Mnóstwo kanałów

W zależności od pakietu, na który postawisz (do wyboru masz aż 4 warianty) możesz cieszyć się dostępem od 50 do nawet 70 kanałów o różnej tematyce. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Brak ograniczeń

Chcesz oglądać telewizję na wielu urządzeniach albo po prostu zapewnić rozrywkę nie tylko sobie, ale także swoim bliskim? Metro TV może działać niezależnie aż na 3 różnych sprzętach!

Elastyczność i wygodę

Właśnie przegapiłeś swój serial lub nie możesz oglądać ulubionych programów, bo w tym czasie jesteś w pracy? Dzięki usłudze CatchUP możesz dowolnie przewijać programy aż do 24h wstecz, dzięki czemu już nigdy nic Cię nie ominie.

Innowacyjne rozwiązania

Myślisz, że to wszystko? Dzięki nowoczesnej usłudze przypomnień możesz ustawić powiadomienia SMS oraz e-mail, które przypomną Ci np. o nadchodzącym filmie, meczu lub wielu innych programach.

Niesutanny rozwój

Szukasz innych nowinek technologicznych? Już wkrótce będziesz mógł również nagrywać programy, aby potem odtwarzać je w dowolnym momencie.

 

Zobacz, jak zacząć korzystać z Metro TV w 3 prostych krokach:

Dla osób posiadających abonament telewizyjny u jednego z naszych partnerów:

1. Wejdź na stronę www.metrotv.pl/rejestracja
2. Zarejestruj się i poczekaj na weryfikację
3. Zaloguj się i zacznij korzystać z Metro TV!

Dla nowych klientów:

1. Znajdź partnera w swojej okolicy (lista partnerów)
2. Zadzwoń pod wskazany numer telefonu i zapytaj o ofertę
3. Zarejestruj swoje konto na stronie www.metrotv.pl/rejestracja