Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Luty na kanałach Disney, Fox, National Geographic

czwartek, 2 lutego 2023

Disney Junior
SPIDEY I SUPER-KUMPLE
2. SEZON
PREMIERA: poniedziałek 30 stycznia o godz. 18:30
poniedziałki-piątki od godz 18:30

Spidey i jego przyjaciele powracają w nowym sezonie przygód superbohaterów. Peter Parker, Gwen Stacy i Miles Morales przeżywają kolejne bohaterskie przygody jako Pajęcza Drużyna, której pomagają kolejni Avengersi - Iron Man, Ant-Man i Osa oraz Reptil. Bohaterowie łączą siły przeciwko akcjom Electro, Czarnej Kotki i Sandmana i chronią razem nie tylko swoją społeczność, ale również otaczające ich środowisko.
 

National Geographic Wild
MIESIĄC Z WIELKIMI KOTAMI
PREMIERA: sobota 4 lutego od godz. 14:00
weekendy od godz. 14:00

Zapraszamy w niesamowitą podróż po Indiach, Sri Lance, środkowej i południowej Afryce, gdzie zamieszkują największe koty na ziemi. Kamery National Geographic Wild zabiorą widzów do niedostępnego świata lwów i lampartów, by pokazać codzienne życie tych zwierząt i towarzyszących im gatunków. Poznamy nie tylko zabójczo skuteczne metody polowań, ale również będziemy świadkami wielu tajemniczych i trudnych do wytłumaczenia zachowań. Czy wiedzieliście, że lwy w Ugandzie, będące dumą Parku Narodowego Królowej Elżbiety, większość życia spędzają... na drzewach?

FOX
LA BREA
PREMIERA: poniedziałek 20 lutego o godz. 21:05

„La Brea” to serial przedstawiający historię, która zaczyna się wraz z nagłym powstaniem ogromnego zapadliska pośrodku Los Angeles, pochłaniającym w swoją głębię setki ludzi i budynków. Ci, którzy tam wpadli, trafiają do tajemniczej i niebezpiecznej pradawnej krainy, gdzie, aby przetrwać muszą zjednoczyć siły. Tymczasem reszta świata desperacko stara się zrozumieć, co się stało. W poszukiwaniu odpowiedzi jedna z rodzin, która została rozdzielona przez tę katastrofę, będzie musiała odkryć tajemnice tego niezywkłego zdarzenia. Tylko w ten sposób odnajdą drogę powrotną i będą mogli znów być razem.

© 2021 Universal Television LLC. All Rights Reserved.


Disney Channel
TYDZIEŃ MIŁOŚCI Z MIRACULOUS
poniedziałek 13 lutego o godz 17:30
poniedziałek - piątek o 17:30

Luty to miesiąc ze specjalnym dniem dla wszystkich zakochanych, co stanowi pretekst do romantycznego świętowania. Nie inaczej może być w Disney Channel. Tym razem w epicentrum miłosnych uniesień znalazła się serialowa Biedronka. Czy Marinette powie Adrienowi, że go kocha? Czy Adrien odwzajemni miłość Marinette?  W Disney Channel Walentynki trwają od poniedziałku do piątku. Spędź romantyczne wieczory z najbardziej nieustraszonym duetem.


National Geographic
KATASTROFA W PRZESTWORZACH
PREMIERA: poniedziałek 6 lutego o godz. 21:00 

Gdy rozbija się samolot, śledczy szukają wszelkich sposobów, by poznać przyczyny wypadku. W nowym sezonie lubianego przez widzów programu „Katastrofa w przestworzach” poznamy kulisy wypadków lotniczych, włącznie ze skrupulatną analizą przyczyn. W lutowych odcinkach wrócimy m.in. do jednej najtragiczniejszej katastrofy pojedynczego samolotu, czyli Japan Airlines 123, który uderzył w zbocze góry, na skutek czego zginęło 520 osób. Zajrzymy także do akt śledczych, którzy badali wypadek Corporate Airlines 5966. Dzięki wypowiedziom naukowców, ekspertów oraz świadków możemy dokładnie odtworzyć przebieg tych dramatycznych wydarzeń.