Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Maj na kanale Disney, Fox i National Geographic

środa, 4 maja 2022

BIG SKY
Sezon 2.
PREMIERA: poniedziałek  23 maja o godz. 21:05 na kanale FOX

Kolejne odcinki drugiego sezonu nie dadzą odetchnąć dwóm paniom detektyw – Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i Jenny Hoyt (Katheryn Winnick), które w dalszym ciągu pracują nad rozwikłaniem sprawy. Okazuje się ona być bardziej skomplikowana niż zakładały na samym początku. Sytuacja robi się jeszcze bardziej zawiła, po tym, jak Bridger i Madison otrzymują telefon z pogróżkami, a Max i Rachel biorą sprawy w swoje ręce. Dietrich postanawia się zemścić. A to tylko część tego, z czym będą musiały się zmierzyć…

ZAGINIONE SKARBY CESARSTWA RZYMSKIEGO
PREMIERA: niedziela 22 maja o godz. 15:00  na kanale National Geographic

Rozwój technologii pozwala archeologom na coraz dokładniejsze badania, a co za tym idzie coraz ciekawsze odkrycia. Kamera National Geographic towarzyszy badaczom, którzy stają przed fascynującym wyzwaniem wydobycia na światło dzienne pogrzebanych w historii i piachu sekretów imperium rzymskiego. Archeologowie rozpoczynają nowe wykopaliska w Pompejach. Tutaj na odkrycie czeka m.in. czaszka ofiarna oraz tajemnice mumii i grobowca zadziwiająco bogatego byłego niewolnika. Tymczasem u wybrzeża Sycylii poszukiwacze natrafiają na pozostałości przełomowej bitwy morskiej. Z pomocą nurków, podwodnego robota i żurawia wydobywają na powierzchnię zaginiony okręt.

GHOSTFORCE
Nowe odcinki: od  poniedziałku 23 maja o godz. 18:00
poniedziałek - piątek o 18:00 na kanale Disney Channel

Superbohaterowie Ghostforce powracają w nowych odcinkach. Drużyna Ghostforce to trójka licealistów: Liv, Andy oraz Mike. Potajemnie walczą z duchami, które nawiedzają ich miasto w zwariowany oraz komediowy sposób! Z nieodłącznym pragnieniem tworzenia problemów duchy, niewidoczne dla ludzkiego oka, używają strachu jako paliwa, aby zwiększać swoją moc i zdolność wpływania na otaczający ich świat. Nasi bohaterowie nie mają innego wyjścia, jak tylko wstrzymać swoje codzienne życie, i jako Ghostforce pokonać duchy i przywrócić miasto do normalności, zanim zorientują się mieszkańcy.

SEKRETY ZOO: TAMPA
PREMIERA: czwartek 19 maja od godz. 18:00 na kanale National Geographic Wild

Zapraszamy kontynuacje lubianego programu „Sekrety ZOO: Tampa”, w którym towarzyszymy pracownikom jednego z największych ogrodów zoologicznych w Stanach Zjednoczonych. Załoga ma pod swoją opieką ponad 25 gatunków unikatowych zwierząt, wśród których są m.in. lemury czy pumy. Towarzyszymy bohaterom zarówno w trakcie rutynowych obowiązków, jak i w niezwykłych, emocjonujących interwencjach niesienia pomocy dzikim gatunkom.