Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Premiera programu "Power of Love. Polska" - Wiosną na kanale Zoom TV

piątek, 28 stycznia 2022

Premierę programu „Power of Love. Polska” zaplanowano w Zoom TV na wiosnę tego roku. Już teraz stacja zapowiada nabór uczestników do polskiej edycji randkowego reality show. Do programu poszukiwani są single i singielki w wieku od 21 do 40 lat, którzy chcą udać się w podróż w poszukiwaniu miłości.

„Power of Love. Polska” to prawdziwa karuzela emocji - ekscytacja, radość, namiętność, pasja, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i zazdrość. W programie weźmie udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać.


„Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne show. Co tydzień, widzowie będą mogli oddać głos na ulubionego uczestnika, na którego czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla swojego zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

Program cieszy się popularnością wśród widzów w innych krajach. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Oprócz Polski format sprzedano do takich państw, jak Grecja i Rumunia. Randkowe show doczekało się także wyjątkowo gorącej edycji „El Poder Del Amor”, skupiającej 12 krajów Ameryki Łacińskiej.