Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

"Mleczko wieczorową porą" na kanale BBC Brit

poniedziałek, 11 października 2021

Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 22:30 w wieczornym paśmie programowym kanału BBC Brit są emitowane programy adresowane do wymagających widzów, dla których odpoczynek przed telewizorem to czas intelektualnej rozrywki i poszerzania wiedzy. Od 25 października pojawią się w nim premierowe serie pięciu programów, a wśród nich śledztwa kryminalne, analizy inżynieryjne, relacje z akcji policyjnych, trochę historii oraz możliwość sprawdzenia wiedzy z jednym z najbardziej popularnych  teleturniejów na świecie. Pasmo będzie promowane kampanią „Mleczko wieczorową porą” stworzoną we współpracy z Andrzejem Mleczką, którego rysunki pojawią się zarówno w reklamach drukowanych, jak i w spotach reklamowych w formie animacji.

 

W ramach pasma zobaczymy:

PONIEDZIAŁKI:  „WYDZIAŁ POŚCIGOWY”
Nowa seria przedstawiająca pracę elitarnej jednostki policyjnej, której zadaniem jest aresztowanie najbardziej poszukiwanych przestępców.

fot. BBC Brit


WTORKI: „INŻYNIERYJNE KATASTROFY”
Kolekcja programów o największych porażkach współczesnej inżynierii bazująca na analizach ekspertów i wstrząsających przesłuchaniach świadków.
fot. BBC Brit

ŚRODY: „ŚLADAMI MORDERCÓW”
Dwójka detektywów – Emilia Fox i David Wilson – rozwiązuje niewyjaśnione morderstwa sprzed lat, starając się poznać perspektywę morderców.
fot. BBC Brit

CZWARTKI: „ZASŁUŻENI W WALCE”
Bitwy II wojny światowej oczami ludzi, którzy w nich walczyli.
fot. BBC Brit

PIĄTKI: „WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE Z JEREMYM CLARKSONEM”
Kultowy teleturniej powraca w odświeżonej wersji, by zaskoczy widzów nowymi elementami!
fot. BBC Brit