Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Hity programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang w sierpniu

piątek, 30 lipca 2021

HITY PROGRAMOWE CARTOON NETWORK

„MONSTER BEACH”
Premiera serialu w poniedziałek 9 sierpnia o 12:00

Cartoon Network przedstawia pełen humoru serial „Monster Beach”. Produkcja opowiada o rodzeństwie, które zamieszkało z wujkiem Woodym na Wyspie Iki-iki. Jan i Dean poznają surfujące, kolorowe potworki i wspólnie przeżywają przygody pełne morskich zabaw, muzyki i nieoczekiwanych przyjaźni.

 

„FANTASTYCZNE LATO Z GUMBALLEM”
    Premiera maratonu w poniedziałek 2 sierpnia o 8:20

Każdego sierpniowego dnia na najmłodszych widzów czekają odcinki o perypetiach Gumballa i reszty mieszkańców miasteczka Elmore. Niebieski kot, jego różowa siostra Anais i przybrany brat Darwin potrafią narobić niezłych kłopotów: dlatego tata Richard i mama Nicole dwoją się i troją, aby upilnować rozrabiaków. W odcinkach z wakacyjnego maratonu chłopcy uznają, że są sobą znudzeni. Spróbują bawić się z Tiną, Banana Joem i Tobiasem. Czy stęsknią się za sobą?

 

„OBÓZ NA WYSPIE”
Premiera 3. sezonu w sobotę 21 sierpnia o 12:30

Bohaterowie „Obozu na wyspie” powracają w długo wyczekiwanym, premierowym, trzecim sezonie serialu. Tym razem twórcy przedstawiają także historie, które rozgrywają się poza magiczną wyspą.

 

HITY PROGRAMOWE BOOMERANG

„MUSH-MUSH I GRZYBASZKI”
Premiera nowych odcinków 1. sezonu w poniedziałek 30 sierpnia o 17:00

Mush-Mush marzy o tym, by być szybkim jak kolega z Grzybton. Jest przekonany, że wtedy udowodniłby swoją wyjątkowość innym mieszkańcom! Ale kolega nie lubi popisywać się swoim talentem, a używa go tylko wtedy, gdy może komuś pomóc. Mush-Mush postanowi więc zorganizować zawody. Nie spodziewa się, że towarzysz odmówi udziału. Teraz musi wymyślić inny sposób na to, aby popisać się przed resztą Grzybaszków! 

 

„ZAGADKI MAŁEJ DETEKTYW HOLMES”
Premiera w poniedziałek 2 sierpnia o 14:00

Wszyscy wielbiciele zagadek będą mieli okazję do wspólnego główkowania! Detektyw Holmes jest gotowa rozwiązać każdą łamigłówkę! Pomiędzy odcinkami seriali „Tom i Jerry Show”, „Taffy”, „Jaś Fasola” i „Grizzy i lemingi” mała bohaterka pomoże widzom rozwikłać nietypowe sprawy z odcinków kreskówek.

 

„ZWARIOWANY WEEKEND Z MALUCHAMI W PIELUCHACH”
Premiera maratonu w sobotę 7 sierpnia o 12:00

Prawie wszyscy znają kultowe „Zwariowane Melodie”. Ale czy widzowie wiedzą, co ukochani bohaterowie uwielbiali robić w dzieciństwie? „Zwariowane Melodie: Maluchy w pieluchach” przynoszą odpowiedź na to pytanie!