Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

W lipcu Stopklatka poleca

czwartek, 1 lipca 2021

Bibliotekarze -  sezon 1
Tajemnicze artefakty, niebezpieczeństwo, magia i niezwykli bohaterowie. Nominowany do Saturna serial przygodowy dla całej rodziny o grupie naukowców i miłośników przygód, którzy stają do walki z nadprzyrodzonymi siłami, by chronić zapomniane skarby.  Historia przedstawia losy starożytnej organizacji ukrytej w podziemiach Biblioteki Metropolitan w Nowym Jorku. Celem stowarzyszenia jest ochrona cennych przedmiotów, by nie dostały się one w niepowołane ręce Bractwa Węży. 
Premiera: Piątek, 9 lipca 2021 | po 9:00 (dwa odcinki)

Hellraiser: Wysłannik piekieł
Nominowany do Saturna w trzech kategoriach horror, który na zawsze wpisał się w historię tego gatunku. Frank Cotton kupuje tajemnicze pudełko, niewiele czasu potem umiera. Po śmierci swojego brata Larry wprowadza się wraz z żoną do jego domu. Małżeństwo nie wie jednak, że Frank został przywrócony do życia i powraca na Ziemię jako monstrum, które łaknie ofiar. Znudzona swoim życiem żona Larry’ego postanawia spełnić pragnienie szwagra. Tymczasem Cenobici pochodzący z piekielnego wymiaru nie spoczną, póki Frank nie zacznie znowu cierpieć. 
Piątek, 23 lipca 2021 | 00:05


Rytuał
Mroczny  obraz ciemniej strony wiary z Anthonym Hopkinsem w roli głównej, dla którego inspiracją były prawdziwe wydarzenia. Uczeń seminarium duchownego wyjezdza do Watykanu, abyy tam uczyć się o egzorcyzmach. Początkowy dystans diakona do kontrowersyjnych praktyk, zaczyna z biegiem czasu kruszeć, dzięki spotkaniu z ojcem Lucasem. Mężczyzna odkrywa przed nim mroczną stronę Kościoła katolickiego.

Sobota, 24 lipca 2021 | 22:30
Piątek, 30 lipca 2021 | 22:30

Agencie, podaj łapę
Przezabawna i wzruszająca komedia dla całej rodziny. 
Agent specjalny FBI, pies Spot, podczas obławy gryzie szefa świata przestępczego. Mężczyzna nie zamierza puścić tego płazem i zleca zamach na czworonoga, który szybko zostaje ukryty przed mafijnym światem. Splot wydarzeń sprawia, że pies trafia „pod opiekę” chłopca i niezdarnego listonosza, który pomimo wszelkich przeciwności losu postanawia pilnować dziecko, jak i Spota, z różnym skutkiem. 

Niedziela, 25 lipca | 14:00