Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Hity miesiąca na kanale Filmbox Premium

piątek, 5 marca 2021


"Mama i ja"
Środa, 10 marca, godzina 21:00

Wynalazca Andy Brewster wyrusza w podróż swojego życia. Po drodze wpada na krótki postój do domu swojej mamy, który sprawia, że Andy pokonuje 3000 mil w 8 dni w towarzystwie matki. Ta pełna śmiechu, łez i kłotni przygoda zmieni ich relację na zawsze.


"Cena odwagi"
Sobota, 13 marca, godzina 21:00
Środa, 17 marca, godzina 21:00

Dramatyczna historia o oddaniu, miłości i niepochamowanej odwadze. Mariane Pearl, żona dziennikarza porwanego w Pakistanie, desperacko poszukuje wskazówek, które pomogą odnaleźć i ocalić jej ukochanego męża.  Oparty na prawdziwej historii film zdobył wiele nominacji do najbardziej prestiżowych nagród, m.in. do Złotego Globu w kategorii Najlepsza aktorka w dramacie za główną rolę, w którą wcieliła się Angelina Jolie. 


"Pomniejszenie"
Sobota, 20 marca, godzina 21:00
Środa, 24 marca, godzina 21:00

Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że miałby lepsze życie, gdyby skurczył się do pięciu cali wzrostu, co pozwoli mu żyć w bogactwie i splendorze. Jego pragnienie spełnia się, dzięki norweskim naukowcom, którzy skurczają ludzi w ramach walki z przeludnieniem. Film zdobył m.in. nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa, a także do Saturna w kategorii Najlepszy film fantasy.