Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Marzec na kanałach Disney & FOX & National Geographic

czwartek, 25 lutego 2021

FOX

WIELKI MIESIĄC PREMIER:

"The Walking Dead:" poniedziałki, od 1 marca o godz. 22:00
"9-1-1" wtorki od 2 marca o godz. 21:05
"9-1-1 Teksas": wtorki od 2 marca o godz. 22:00
"Chicago Fire": środy, od 3 marca o godz. 21:05
"Big Sky": czwartki od 4 marca o godz: 21:05


DISNEY CHANNEL
"ZNAJDŹ MNIE W PARYŻU 3"
PREMIERA: środa 22 marca o godz.19:00
emisje poniedziałek - piątek o godz. 19:00

Lenna Grinsky, bohaterka serialu „Znajdź mnie w Paryżu” jest baletnicą i przybyszem z 1905 roku, która ułożyła sobie na nowo życie w dzisiejszych czasach. Szlifuje swoje umiejętności w prestiżowej szkole baletu w Paryżu. W trzecim sezonie, Armando zabiera studentów na południe Francji na specjalne warsztaty baletowe. Lenna musi uważać na Time Bureau, które planuje ją pojmać. Cała grupa wspomaga ją jednocześnie przygotowując się do najważniejszego przesłuchania w ich życiu. Jak naszej bohaterce pójdą egzaminy i czy uda jej się pokonać raz na zawsze Time Bureau?


NATIONAL GEOGRAPHIC
CYKL "INSPIRUJĄCE KOBIETY"
soboty od 6 marca o godz. 17:00 i 18:00

Marzec w National Geographic będzie należał do kobiet. W specjalnym cyklu programowym „Inspirujące kobiety” poznamy plejadę silnych i odważnych podróżniczek, jak Amelia Earhart, badaczek pokroju Elli Al-Shamahi, aktorek takich, jak Brie Larson czy Cara Delevingne oraz dziennikarek – wśród nich m.in. redaktorka naczelna magazynu National Geographic, Susan Goldberg. Na szczególną uwagę zasługuje nominowany do Oscara film Ferasa Fayyada „The Cave: szpital w ogniu”, stanowiący niepodważalny dowód waleczności syryjskich lekarek podczas wojny. 
FOX COMEDY
"BOB'S BURGERS 11"
PREMIERA: niedziela 21 marca o godz. 23:00 

Serial opowiada o wzlotach i upadkach zapracowanego Boba, który wraz z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację Bob’s Burgers. Bob ma wielkie plany, jednak jego zwariowana rodzina nie daje sobie rady z prowadzeniem interesu. Pomimo kiepskiej lokalizacji i braku klientów, starają się, aby restauracja przyniosła sukces. Dla fanów FOX Comedy, "Bob's Burgers" to jedna z kultowycj serii obecnych na antenie.


NATIONAL GEOGRAPHIC WILD
"MIESIĄC Z WĘŻAMI"
PREMIERA: piątki od 5 marca od godz.18:00

Większość z nas instynktownie postrzega węże jako groźne stworzenia – nie bez przyczyny. Bohater jednej z serii przemierza obie Ameryki, Afrykę i rejon Indo-Pacyfiku w poszukiwaniu najbardziej zabójczych gatunków pełzających gadów. Sprawdzają, które z nich są najgroźniejsze oraz jakie są szanse człowieka w przypadku ataku ze strony mamby, kobry, czy żmii. Bohaterka innej serii. łowczyni węży Siouxsie Gillet to wyjątkowo odważna kobieta, która stawia czoło najgroźniejszym gadom na świecie. Niestraszna jej nawet czarna mamba.