Aktualności

wróć

Telewizja Światłowodowa

Luty na kanałach AMC, Sundance, CBS, Polsat JimJam

poniedziałek, 1 lutego 2021

 

"PREACHER" - (serial akcji)
Premiera: 1 lutego o 22:00
Emisja: poniedziałki o 22:00, na kanale AMC

Walczący z powołaniem kaznodzieja Jesse Custer (Dominic Cooper) powraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, by objąć prowadzenie kościoła po swym zmarłym ojcu. Kiedy już ma porzucić ambonę, otrzymuje tajemniczą moc, dzięki której może zmusić ludzi do wykonywania swojej woli. Jesse stara się zrozumieć nowe zdolności. Tymczasem dwóch aniołów podąża jego tropem.

"PRZEKRĘT" - (komedia kryminalna)
Emisja: 27 lutego o 22:00, na kanale AMC

Złodziej diamentów Franky „Cztery Palce" wraca do Nowego Jorku, gdzie ma dostarczyć swojemu szefowi Aviemu ogromny diament. Po drodze zatrzymuje się w Londynie i pada ofiarą oszustów, a diament dostaje się w niewłaściwe ręce. Tymczasem dwaj podejrzani organizatorzy walk bokserskich odkrywają prawdziwy talent: irlandzkiego włóczęgę i zabijakę Mickeya O'Neila (Brad Pitt), którego kuszą wizją bogactwa - pod warunkiem że podłoży się w walce.

"DIFFERENT FLOWERS" - (komedia)
Premiera: 14 lutego o 22:00, na kanale SUNDANCE TV

Millie to rozsądna przyszła panna młoda. Jednak tuż przed swoim wielkim weselem, razem ze swą niezależną młodszą siostrą Emmy, wyrusza w zmieniającą życie podróż, której skutków żadna z nich się nie spodziewała.

Weekend walentynkowy 
Cykl filmowy: 12-14 lutego na kanałach CBS Europa

Walentynki to święto miłości, radości i szczęścia. Aby uczcić ten niezwykły dzień, w CBS Europa od piątku do niedzieli obejrzysz najbardziej romantyczne filmy w gwiazdorskiej obsadzie. Wśród tytułów są: „Wzgórze nadziei" (Nicole Kidman, Renee Zellweger, Jude Law), „Dwa miliony dolarów napiwku" (Nicolas Cage), "Kapitan Corelli" (Penelope Cruz, Nicolas Cage), „To właśnie miłość" czy „Stalowe magnolie" (Julia Roberts, Shirley MacLaine, Dolly Parton, Sally Field).

 

"STALOWE MAGNOLIE" - (melodramat)
Premiera: 14 lutego 21:00, na kanale CBS Europa

Małe miasteczko w Luizjanie. Grupa przyjaciółek właścicielki salonu piękności spotyka się tu, by spod suszarek dzielić się dobrymi i złymi przeżyciami. Kobiety żyją nadchodzącym weselem córki jednej z nich. Wkrótce największą troską stanie się nie ślub, a choroba dziewczyny.

 

"ŁOWCY STAROCI" - (serial dokumentalny)
Premiera: 1 lutego o 19:00
Emisja: dni powszednie o 19:00, na kanale CBR Reality

Drew Pritchard to współczesny poszukiwacz skarbów i właściciel jednego z największych sklepów z antykami w Wielkiej Brytanii. Nieustannie przemierza kraj wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu ukrytych perełek i zapomnianych artefaktów, by spełnić zachcianki swych wymagających klientów.

BARBIE DREAMTOPIA

"BARBIE DREAMTOPIA" - (serial animowany)
Emisja: codziennie o 07:03 i 18:56, po dwa odcinki, na kanale POLSAT JimJam

Bajka zabiera najmłodszych widzów do magicznego świata Dreamtopia, który został wymyślony przez Chelsea – najmłodszą siostrę Barbie. Dziewczynka w czarodziejskiej krainie przeżywa wiele przygód, w których towarzyszy jej szczeniak – Honey. Wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem poznają mieszkańców Dreamtopii: syreny pływające w tęczowych rzekach oraz wróżki unoszące się w chmurach z waty cukrowej.