Nowości kanałowe w Metro TV
Zmiany w pakiecie ekonomicznym oraz nowe kanały w metrotv.pl
czytaj więcej
Filmy bez ograniczeń!
Nie przegap najważniejszych premier filmowych
Oglądaj
Lubisz słuchać dobrej muzyki?
Sprawdź dostępne kanały w kategorii muzyka
Oglądaj
Telewizja, tak jak lubisz
Metro TV to usługa stworzona z myślą o tych, którzy kochają telewizję, jednak nie zawsze mają czas lub możliwość oglądania jej w tradycyjny sposób na telewizorze.
Dowiedz się więcej
Zamów MetroTV
Znajdź naszego partnera w swojej okolicy i zamów dostęp do telewizji Metro TV
Znajdź partnera
Eleven Sports 4 HD
LaLiga Best 11
15:30 - 16:00
wydarzenia sportowe
Następnie
Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - (...)
16:00 - 18:00
piłka nożna
POLSAT Cafe HD
10 lat młodsza w 10 dni
15:30 - 16:30
show / teleturniej
Następnie
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
16:30 - 18:00
show / teleturniej
POLSAT Play HD
Gwiazdy lombardu
15:30 - 16:00
show / teleturniej
Następnie
Gwiazdy lombardu
16:00 - 16:30
show / teleturniej
TVP Info HD
Serwis Info
15:30 - 16:00
prasa
Następnie
Serwis Info
16:00 - 16:21
prasa
TVN Turbo
Zawodowi handlarze
15:30 - 16:15
show / teleturniej
Następnie
Wojny samochodowe
16:15 - 17:15
show / teleturniej
TV Trwam
Mocni w wierze
15:20 - 15:50
nauki społeczne / duchowe
Następnie
Ma się rozumieć
15:50 - 16:00
nauki społeczne / duchowe
POLSAT News 2
#Jesteśmy dla dzieci
15:20 - 15:50
aktualności / sprawy bieżące
Następnie
Gość "Wydarzeń"
15:50 - 16:15
musical
TVN 24 BiS HD
Kijek w kosmosie
15:20 - 16:00
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Dzień na świecie
16:00 - 18:30
prasa
TVP 2 HD
Górscy ratownicy
15:05 - 16:00
film / dramat
Następnie
Koło fortuny
16:00 - 16:35
teleturniej / quiz / konkurs
POLSAT Sport HD
K.O. TV Classics
15:00 - 16:00
wydarzenia sportowe
Następnie
7. strefa
16:00 - 17:30
wydarzenia sportowe
Polonia 1
Klejnot TV
15:00 - 17:00
Następnie
Na przekór przeznaczeniu
17:00 - 18:00
film / dramat
TVP 1 HD
Trędowata
15:00 - 16:45
melodramat / muzyczne
Następnie
Audycje komitetów wyborczych
16:45 - 17:00
musical
TVN 24
15 na żywo
15:00 - 16:00
prasa
Następnie
Fakty po południu
16:00 - 18:00
prasa
Eurosport 2 HD
Dreams and Nightmares
15:00 - 16:00
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Breaking Barriers
16:00 - 17:00
wydarzenia sportowe
Wydarzenia 24 HD
Wydarzenia
15:00 - 15:40
prasa
Następnie
Pogoda
15:40 - 15:50
prasa
Tele 5 HD
Telezakupy
15:00 - 15:45
Następnie
Muzyka
15:45 - 16:00
muzyka / balet / taniec
TVP Historia
Galeria sztuki na ekranie
14:55 - 15:50
edukacja / nauka / fakty
Następnie
Sekrety starożytnych inżynierów
15:50 - 16:50
edukacja / nauka / fakty
HGTV HD
Mieszkanie na miarę
14:55 - 15:55
show / teleturniej
Następnie
Mistrzowie porządku 2
15:55 - 16:55
show / teleturniej
POLSAT HD
Dlaczego ja?
14:40 - 15:50
film / dramat
Następnie
Wydarzenia
15:50 - 16:10
prasa
TVP Kultura HD
Chce się żyć
13:35 - 15:35
klasyczny / religijny / historyczny / dramat
Następnie
Dziecko szczęścia, czyli Jeremi Przybora
15:35 - 16:30
czasopisma / raporty / dokumentalne
Discovery Channel HD
Bracia Collins biorą się do roboty
29.03.2024 18:00
program rozrywkowy
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
29.03.2024 20:00
Polsat
Pasja. Misterium Męki Pańskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej
29.03.2024 20:05
koncert
TVP 1
Ben Hur
(Ben-Hur)
29.03.2024 22:35
dramat historyczny
TV 4
Robin Hood - książę złodziei
(Robin Hood: Prince of Thieves)
30.03.2024 19:00
film przygodowy
TVN
Mam talent!
30.03.2024 20:00
program rozrywkowy
TVP 1
Syn Boży
(Son of God)
30.03.2024 21:25
dramat obyczajowy
Discovery Channel HD
Złote miasto Tutanchamona
(Tut's Lost City Revealed)
30.03.2024 22:00
film dokumentalny
Polsat Café
Dagmara szuka męża
31.03.2024 20:00
reality show
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
31.03.2024 21:00
TVP 1
Rolnik szuka żony 11
31.03.2024 21:20
telenowela dokumentalna
TVP 1
Dzień dobry, kocham Cię
31.03.2024 22:30
komedia romantyczna
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków - 1. etap
01.04.2024 15:30
Discovery Channel HD
Złomowisko PL
(Scrappers 6)
01.04.2024 19:00
serial dokumentalny
TVP 1
Sanatorium miłości 6
01.04.2024 21:20
reality show
TVP 1
Zupa nic
01.04.2024 22:25
komediodramat
TVN
Uwaga!
02.04.2024 19:55
magazyn reporterów
Polsat
Ninja Warrior Polska
02.04.2024 20:05
reality show
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Grand Prix - mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
02.04.2024 21:00
TVP 1
Włóczęga
02.04.2024 22:45
dramat kryminalny
Discovery Channel HD
Złomowisko PL
(Scrappers 9)
03.04.2024 19:00
serial dokumentalny
Polsat
Nasz nowy dom
03.04.2024 20:05
reality show
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024 - mecz: Japonia - Szkocja
03.04.2024 20:45
TVP 1
Królowa
(The Queen)
03.04.2024 21:10
film biograficzny
TVP 1
Leśne rzeki
04.04.2024 12:50
film dokumentalny
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz fazy play-off: Paris Saint-Germain Handball - ORLEN Wisła Płock
04.04.2024 20:30
TVN
Kuchenne rewolucje
04.04.2024 21:35
program rozrywkowy
TVP 1
Diabelski Most
(Le pont du diable)
04.04.2024 23:40
dramat kryminalny
TVP 1
Zwierzęta w ruchu
(The Loco - Motion Picture)
05.04.2024 12:55
film dokumentalny
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków - 5. etap
05.04.2024 19:00
TVP 2
Kombii na dobry wieczór
05.04.2024 20:50
widowisko muzyczne
TVP 2
Status: Singiel
(Les dents, pipi et au lit)
05.04.2024 23:10
komedia
Bądź na bieżąco
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj od nas informacje o najciekawszych programach w danym tygodniu!